









1 649 ₴

Материал: натуральная кожа KPC
Подкладка: плащевка
Размер: 27*24*5 см
• Якісна італійська фурнітура
• Колір фурнітури: темний нікель
• 1 основне відділення та два бокові на блискаці
• Міцна габардинова підкладка
• Регульований преміум ремінець прошитий шкірою
При любых, возникших у Вас вопросах звоните:
(099) *; МТС
(067) *; Киевстар
(063) *; LIfe:)
(063) *; Viber
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Квадратная |
| Размер | Средний |
| Материал | Натуральная кожа |
| Стиль | Классический |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 3 |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 27 мм |
| Длина | 24 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Состояние | Новое |