





2 099 ₴
1 899 ₴

Розміри: 44*34*18см
Матеріал: текстиль
Фурнітура: YKK
Відділення: 2 основних, відділ для ноутбуку, відділ для пляшки з водой (по боках)
Доставка: Новою Поштою 1-2 дня
*Для перегляду повного асортименту рюкзаків, натисніть сюди
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stussy |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 26 л |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 34 см |
| Кишені | Фронтальний, Верхній, Бічні |
| Стан | Новий |